QTZ100 sistemi Tower Crane kamera për tregjet e huaja

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Feature: Tower Crane Condition: New Application: construction and building Rated Loading Capacity: 1.3t-8t tower crane camera system Rated Lifting Moment: ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Details shpejta

  • Feature: Tower Crane
  • Gjendja: I ri
  • Aplikimi: ndërtimi dhe ndërtimi
  • Vlerësuar Loading Kapacitet: 1.3t-8t sistemi Tower crane kamera
  • Vlerësuar Lifting Moment: 1000Kn.m vinç kullë sistem kamera
  • Max. Lifting Load: 8ton vinç kullë sistem kamera
  • Max. Lifting Lartësia: 150m kullë sistem kamera vinç
  • Span: 3-60m kullë sistem kamera vinç
  • Vendi i origjinës: Shandong, China (Mainland)
  • Brand Name: QBD kullë sistem kamera vinç
  • Numri Modeli: QTZ100 (6013) Kulla sistem kamera vinç
  • Certifikimi: ISO9001
  • Garanci: 12 muaj
  • Pas shitjes shërbimi i ofruar: Jashtë qendrës së shërbimit në dispozicion
  • Emri i produktit: QTZ100 sistemi Tower Crane kamera për tregjet e huaja
  • shpejtësia slewing: 0.62 r / min
  • shpejtësia trolleying: 40/20 m / min
  • contactor: Schneider
  • pa-në këmbë lartësi: 50m
  • shpejtësia jacking: 0.6m / min
  • akord kryesore (L * T): 135 * 135 * 12 (mm) (katror çeliku tub)
  • seksioni mast (L * W * H): 1,8 * 1,8 * 2,8 (m)
  • lëndë e parë: çeliku Q345B Mn
  • shpejtësia ngritese: 80/40/10 (2 kursit) / 40/20/5 ( 4 kursit) m / min

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi Paketa standarde në enë detit 40'HQ për QTZ100 sistemin Tower Crane kamera për tregjet e huaja
  Koha e dërgimit 20 ditë pune pasi mori 30% pagesa e avancuar e konsumatorit

   

   

  Prodhimi Përshkrimi i vinç kullë

  QTZ kullë seri vinç është produktet tona kryesore të tregut të njohura, me sistem hidraulik ngjitje, QTZ100 (6013), me gjatësi 60m bum, rreze 3-60m punës, 8t max ngarkesës, 1.3t tip ngarkesës, 150m lartësi max me korniza mur-attachment. 1.8 * 1.8 * seksioni 2.8 direk, special për transportin detar.

  Tower Crane  highlightings

  1: Lëndë e parë nga fabrikat vendase të famshme të çelikut të mëdha.

  2: kabineti elektrike miraton france Schneider contactor

  3: frenave timon miraton çeliku, shuarje sipërfaqe dhe qarkore të jashtëm hedhur,

  4: mekanizmi me lirë Maintainance reducer planetare dhe motor kon frenave derricking,

  5: slewing motor adopton mbarimin motor dhe transmetimin hidraulike

  7. kabina humanizuar dizajn

  6: robot sistem automatik saldim

  7: automatik prish shtytës dhe montimit spaying vija

  Kryesore teknike Parametrat

  Kryesore Parametrat teknike të QTZ100 (6013) vinç kullë

  lartësia Basic

  50m

  lartësia maksimale

  150

  Gjatësia flok

  60m

  pesha maksimale heqjen

  8t

  akord kryesore

  çeliku kënd 135 * 135 * 12 (mm) button përforcim të brendshëm

  specifikimet standarde Festival

  1,8 * 1,8 * 2,8 (m)

  furnizimi kryesor

  380V / 50Hz (ose sipas kërkesës ur)

  Fuqia e nevojshme elektrike (fuqia totale)

  60.85Kw

  specifikim mekanizmi 

  specifikim mekanizmi

                  a = 2

                  a = 4

     KW

  hoisting

   mmin

     80

       40

     40

     20

     37/37

     T

     2.5

       5

     5

     10

  Trolleying

  m / min

                   58.6 / 29.3 / 8.79

     5.5

  slewing

  r / min

                   0.61

     5,5 * 2

  ngjitje

  m / min

                   0.4

     7.5

  fuqia e nevojshme elektrike

                   61Kw

  furnizimi kryesor

                   ~ 380V / 50Hz (ose sipas kërkesës ur)

  Gjatësia flok

                   65m

  kundërpeshë

                   22.5t

  Kapaciteti ngarkimit 

  gjatësi flok (m)

   

  3-13

  18

  22

  26

  30

  34

  36

  40

  44

  48

  50

  54

  58

  60

  5t-27 milion

  2 shkalla 

  8

  5.71

  4.56

  3.74

  3.15

  2.71 2.53

  2.22

  1.97

  1.76

  1.67

  1.5

  1.36

  1.30

  10t-14m

  4 shkalla e

  4 4 4

  3.74

  3.15

  2.71

  2.53

  2.22

  1.97

  1.76

  1.67

  1.5

  1.36

  Shkarko si PDF ->


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products