Rreth nesh

HTB1vKCbHFXXXXb8XVXXq6xXFXXXm

E themeluar në vitin 2000, Shandong QianBaidu Machinery Technology Co, Ltd, është një kompani e njohur e grupit në Shandong Province, të angazhuar kryesisht në prodhimin dhe R & D të vinça të mëdha dhe të mesme kullë, bimë konkrete përzierjen, mur të jashtëm vinça të ndërtimit , ashensorë ndërtimit dhe linjat e prodhimit sode hirit. Viteve të zhvillimit, udhëheqësi industrisë.

Që nga themelimi i kompanisë përmes menaxhimit të rreptë dhe filozofi pragmatike të biznesit, në industrinë krijuar një besueshmëri më të lartë. Kompania tani ka Ministria e operacionit, Ministria e Teknologjisë, Departamenti materialeve, Departamentin Ligjor, Ministria e Financave, Ministria e instalimit, departamenti i mirëmbajtjes.

Produktet eksportohen kryesisht në Evropë dhe Shtetet e Bashkuara, Azia Juglindore, Korea e Jugut, Japonia dhe vende të tjera, kompania forca e fortë teknike, të sigurisë profesionale të klasit të parë, konsumatorët vendas dhe të huaj njësoj.

Me frymën e ndërmarrjeve të "drejtësi, modestia, risi dhe përsosmëri" si vlerat themelore të qenieve njerëzore, kompania i përmbahet filozofisë së tregut se "cilësia e sotme është tregu nesër, besueshmëria e ndërmarrjes është tregu paprekshme , dhe kënaqësia e përdoruesve është tregu i përjetshëm ", Ndjekja e" besimit të mirë të shërbimit të përsosur, njëqind për qind kënaqësinë e konsumatorëve. " Përmes menaxhimit shkencor, kontroll efektiv, shërbim cilësor dhe stilin e rreptë të kontratës dhe të besueshëm fitoi shumicën e përdoruesve falënderim dhe lavdërim.


WhatsApp Online Chat !