за нас

HTB1vKCbHFXXXXb8XVXXq6xXFXXXm

Основана во 2000 година, Шандонг QianBaidu Машини технологија копродукции, Ltd е добро позната група компанија во провинцијата Шандонг, главно ангажирани во производство и R & D на големи и средни кулокранове, бетон мешање растенија, надворешниот ѕид градежни кранови , градежни лифтови и производни линии сода. Години на развој, лидер во оваа индустрија.

Од основањето на компанијата преку строги управување и прагматични бизнис филозофијата, во индустријата воспостави повисок кредибилитет. Компанијата сега има Министерството за работа, Министерството за технологија, материјали департментот, на Правниот сектор, Министерството за финансии, Министерството за инсталација, одделот за одржување.

Производи се извезуваат главно во Европа и САД, Југоисточна Азија, Јужна Кореја, Јапонија и други земји, компанија силна техничка сила, професионални безбедносни прва класа, домашни и странски клиенти подеднакво.

Со претпријатието духот на "чесност, со покорност, иновација и квалитет", како основни вредности на човекот, компанијата се придржува до филозофијата на пазарот дека "квалитетот денес е пазар утре, кредибилитетот на претпријатието е нематеријални пазарот , а на задоволство на корисниците е вечен пазар ", на извршување на" добра волја на совршена услуга, сто проценти задоволство на клиентите. " Преку научни управување, ефикасна контрола, квалитетот на услугите и строгите стил на договорот и сигурен доби поголемиот дел од корисниците пофалби и пофалби.


WhatsApp Online Chat !